zazen-wprowadzenie-sierpien-2017

Wprowadzenie do medytacji zazen w Gdańsku

Zapraszamy na wprowadzenie do medytacji Zazen, które odbędzie się 10 grudnia (niedziela) o godzinie 17.00, w Gdańsku, przy ul. Magellana 14c/41. Prowadzenie: Mnich Moku Shin – Wojciech Badowski, uczeń mistrza Kaisena. Program spotkania: – wyjaśnienie pozycji zazen – zazen (ok. 25 min) – pytania i odpowiedzi – herbata i poczęstunek Wstęp: 20zł Kontakt- 502340735

dsc_0194

Kraków – Wprowadzenie do zazen

Serdecznie zaprasza na wprowadzenie do praktyki zazen, które odbędzie się 24 października (wtorek), o godzinie 19.00, w naszym dojo we Krakowie, ul. Królewska 15/8 Prowadzenie Mnich Gen Ten, uczeń mistrza Kaisena. Program spotkania: – wyjaśnienie pozycji zazen – zazen – pytania i odpowiedzi Sugerowana darowizna: 10zł Wcześniejsze zgłoszenia nie są potrzebne. Można przynieść swoją poduszkę Czytaj więcej Kraków – Wprowadzenie do zazen…”

jk

Dzień zazen we Wrocławiu

Sangha Dogen Zenji zaprasza zainteresowanych na dzień zazen, który odbędzie się w ośrodku przy ulicy Prostej we Wrocławiu. Rozpoczynamy o godzinie 7.30, porannym zazen. Koniec dnia zazen planujemy około godziny 16.00 Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres mailowy: sylwiarogosz@wp.pl

zazen_wprowadzenie_wroc

Wprowadzenie do medytacji zazen we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy na WPROWADZENIE DO MEDYTACJI ZEN we wrocławskim ośrodku. Podczas tego spotkania objaśnimy czym jest praktyka uważnego siedzenia w pozycji zazen i zrobimy krótką wspólną medytację. Będzie też czas na pytania i odpowiedzi, a później na wspólną herbatę. Spotkanie poprowadzi mniszka Eikyu – Shin (Malwina Uznańska), uczennica Mistrza Kaisena. Wcześniejsze zgłoszenia nie są potrzebne. Czytaj więcej Wprowadzenie do medytacji zazen we Wrocławiu…”

02_zen_cushion_zafu

Sesshin 26-29.10.17 w Żelazku

Z radością zapraszam na ogólnopolski sesshin, który odbędzie się w ostatnie dni lata czyli 26-29 października w Żelazku.