na-zazen

Wprowadzenie do medytacji zazen w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy na wprowadzenie do medytacji zazen  z mniszką Kogetsu (Ewą Krygiel), uczennicą Mistrza Kaisena. Program spotkania: – wyjaśnienie pozycji zazen – podstawy praktyki – wspólna medytacja zazen – pytania i odpowiedzi oraz herbata Czas i miejsce spotkania: 25 września 2017 o godz. 18 Ośrodek Kitsu Ji ul. Wierzbięcice 53/ 3, Poznań Wymagane luźne, ciemne Czytaj więcej Wprowadzenie do medytacji zazen w Poznaniu…”

olga-51

Wprowadzenie do medytacji Zen w Katowicach

Serdecznie zapraszamy na jesienne WPROWADZENIE DO MEDYTACJI ZEN w katowickim ośrodku. Podczas tego spotkania objaśnimy pozycję zazen i zrobimy krótką wspólną medytację. Będzie też czas na pytania i odpowiedzi, a później na wspólną herbatę 🙂 Spotkanie poprowadzi mnich Shitsu O (Artur Moś), uczeń Mistrza Kaisena. Wcześniejsze zgłoszenia nie są potrzebne. Można przynieść swoją poduszkę do Czytaj więcej Wprowadzenie do medytacji Zen w Katowicach…”

_an27957

Sesshin 21-24.09.17 w Żelazku

Z radością zapraszam na ogólnopolski sesshin, który odbędzie się w ostatnie dni lata czyli 21-24 września w Żelazku.  

zen-elements-84-z-196

Wrocław – zmiana miejsca ośrodka

Od najbliższej środy zazen we Wrocławiu będzie odbywać się w nowym miejscu. Adres nowego dojo to ul. Prosta 6/10.

zazen-wprowadzenie-sierpien-2017

Wprowadzenie do medytacji Zazen

Sangha Dogen Zenji serdecznie zaprasza na wprowadzenie do praktyki zazen, które odbędzie się 2 września (sobota) o godzinie 17.00, w Gdańsku, przy ul. Dubois 97/1 Prowadzenie: Mnich Moku Shin – Wojciech Badowski, uczeń mistrza Kaisena. Program spotkania: – wyjaśnienie pozycji zazen – zazen (ok. 25 min) – pytania i odpowiedzi – herbata i poczęstunek Wstęp: Czytaj więcej Wprowadzenie do medytacji Zazen…”